+38(044) 206 72 73 гаряча лінія
Сьогодні: 19 Червня 2013 р. На вулиці:
Русский  Українською  English 
КАК И ГДЕ КУПИТЬ СПРАВКУ В МОСКВЕ
Офіційне звернення АТКУ
Експертна оцінка
Суспільна діяльність

Централізоване опалення

 • Внутрішні мережі

  Ефективна система внутрішніх мереж теплопостачання ґрунтується на трьох китах - це гідравлічно збалансована система трубопроводів з поквартирною розводкою, автоматизований індивідуальний тепловий пункт (АІТП) та індивідуальні термостатичні клапани на приладах опалення. Сучасний АІТП - базовий елемент енергоефективної системи теплопостачання будинку - забезпечує транспортування теплоносія до кінцевих споживачів.

 • Тепловий пункт

  Тепловий пункт (ТП) - це комплекс пристроїв, розташований у відокремленому приміщенні, що складається з елементів теплових енергоустановок, що забезпечують приєднання цих установок до теплової мережі, їх працездатність, керування режимами теплоспоживання, трансформацію, регулювання параметрів теплоносія і розподіл теплоносія за типами споживання.

 • Теплова мережа
  Теплова мережа - система трубопроводів (теплопроводів) для транспортування і розподілу теплоносія (гарячої води або пари) при централізованому теплопостачанні. Розрізняють магістральні і розподільні Теплові мережі; споживачі під'єднуються до розподільних Теплових мереж через відгалуження. За способом прокладки Теплові мережі підрозділяють на підземні і наземні (повітряні).
 • Районна котельня

  Котельна установка (котельня) — споруда, в якій здійснюється нагрів робочої рідини (теплоносія) (як правило води) для системи опалення або паропостачання, розташоване в одному технічному приміщенні. Котельні з'єднуються зі споживачами за допомогою теплотраси і/або паропроводів. Основним пристроєм котельні є паровий і/або водогрійний котел. Котельні використовуються при централізованому тепло- і паропостачанні або при місцевому постачанні, якщо ця котельня локального значення (в межах приватного будинку, кварталу).

Версія для друку
Централізоване опалення
Автономне газове опалення
Автономне електроопалення
Когенерація(солома, відходи)
Теплові насоси
Утеплення будівель