Хто виграв Карпов та Корчний?

17 жовтня у 32-й партії матчу Карпов білими у захисті Пірця — Уфімцева отримав велику перевагу, партію було відкладено наступного дня, але Корчний 18 жовтня здався без догравання. Таким чином, Карпов виграв матч із рахунком 6:5 (при 21 нічиїй)зберігши звання чемпіона світу.

Іронія долі, але й через 50 років у боротьбі за звання чемпіона, тепер, правда, за шахів Фішера (турнір був приурочений до ювілею головного зіркового моменту кар'єри 11-го чемпіона світу), у боротьбі за титул зійшлися росіянин Ян Непомнящий та американець Хікару Накамура. Американець, на жаль, знову переміг.

Гаррі Каспарова В останній день Карпову вдалося виграти у Гарі Каспарова одну партію, а другу звів унічию. В результаті зустріч завершилася з рахунком 2,5:1,5 на користь Карпова.

29 Битва Анатолія Карпова з Віктором Корковим в Багіо у 1978 році була жорстокою. Більше двох місяців тривала битва, і все складалося цілком успішно для Карпова. Після 27 партій рахунок результативних партій досяг 5:2 на його користь (матч грав до 6 перемог), і, здавалося, справа підійшла до фінішу.