Скільки очок дають за перемогу у регбі?

Перемога – 4 очки; Ніча – 2 очки; Поразка – 0 очок.

Матч у регбі складається з двох таймів по 40 хвилин кожен із перервою 5-10 хвилин. Після перерви команди повинні помінятися воротами.Крім цього заборонено:

1. гравцю, що біжить за м'ячем, атакувати або штовхати інших гравців;
  2. гравцю, що перебуває в положенні «поза грою», навмисно заважати гравцю, що володіє м'ячем;

Гравець забиває гол, якщо після виконання удару ногою з місця або удару з відскоком м'яч пройшов над поперечиною і між стояками воріт суперників. Гол не може бути забитий під час виконання початкового чи вільного удару.

У класичному регбі і регбі-7, як правило, спроба приносить 5 окулярів команді, а в регбілілі спроба коштує всього 4 окуляри. Команда, яка спробувала, отримує право на реалізацію — удар по воротах з лінії, паралельної бічної лінії поля і перетинає точку, де була занесена спроба.