Скільки триває один сет у тенісі?

Отже, у «великому» тенісі 1 сет може тривати від 20 до 60 хвилин. Час партії залежить від підготовки кожного із суперників.

Сет Гравець, який виграв шість геймів, вважається таким, що виграв сет. Якщо рахунок у сеті 6-5, то в такому випадку розігрується ще 1 гейм. Якщо рахунок стає 7-5, то сет закінчується.

Сет закінчується, якщо один із гравців виграє шість або сім геймів (6-0, 6-4, 7-5, 5-7). Обов'язковою умовою для перемоги у сеті є відставання опонента щонайменше на два гейми. Якщо рахунок стає 6-6, то визначення переможця у партії грає тай-брейк.

Особливості тенісного матчу Матчі можуть складатися з трьох сетів або із п'яти. У першому випадку перемагає гравець, який виграв два сета, а у другому – три.