Скільки виграв Bugha?

Фінал чемпіонату світу проходив у ці вихідні в Нью-Йорку, у дуеті виграли aqua та Nhyrox. За перше місце Bugha отримає 3 мільйони доларів. Він заробив 59 очок, вирвавшись вперед на 26 очок від найближчого переслідувача psalm.8 Jul 2021

Переможцем турніру став американський гравець Кайл.BughaГірсдорф, обігнавши срібного призера з великим відривом. За перемогу в турнірі, Кайл отримав 3 000 000 $, посівши 10 місце у списку кіберспортсменів за виграними призовими. Трансляцію одночасно дивилося майже 2,5 мільйона глядачів.

19 років (30 грудня 2002 р.) Buga / Вік

Кайл Bugha Гірсдорф У США завершилися змагання у форматі соло на Fortnite World Cup. Переможцем одиночного режиму став 16-річний Кайл Bugha Гірсдорф. За перше місце він заробив 3 мільйони доларів. Друге місце та 1,8 мільйона доларів дісталися Харрісону psalm Чангу.