Як Марадона забив гол рукою?

Йдеться про гол, який увійшов в історію під назвою “рука бога”. Він був забитий нападником збірної Аргентини Дієго Марадоною в матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу-1986 у ворота збірної Англії (2:1). М’яч вирішив продати Алі Бін Насер із Тунісу, який судив ту зустріч. “Цей м’яч – частина міжнародної футбольної історії.

Футбольний м’яч, яким аргентинський футболіст Дієго Марадона забив два голи у чвертьфіналі чемпіонату світу 1986 року в матчі проти Англії, продано на аукціоні за 2 млн фунтів (2,4 млн доларів). Перший гол, забитий у матчі між збірними Англії та Аргентини, став одним із найзнаменитіших в історії.

The Hand of God) – один із найзнаменитіших футбольних голів в історії, виконаний аргентинцем Дієго Марадоною на 51-й хвилині чвертьфінального матчу чемпіонату світу з футболу 22 червня 1986 року проти збірної Англії.